Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym

  • 103 m²

Gelegen op rijafstand van 10 minuten vanaf de Sydney Super Dome, heeft Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym Sydney een eenvoudige toegang tot North Strathfield treinstation dat op 800 meter ervandaan ligt. Dit appartement van 103 m² biedt draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

Dit appartement biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de stad. Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een droger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

Om uw comfort te verhogen, heeft Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym een complete keuken met een oven, keukengerei en glaswerk.

Dit 2-badkamer appartement is gelegen op 3 km van het Telstra Stadium. 3-slaapkamer Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym bevindt zich binnen 25 minuten wandelafstand van Olympisch stadion. Parramatta Rd at Nipper St bushalte is op een paar stappen verwijderd van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym Sydney
Home274 L Homebush 2 Bedroom Nipper Street
Mobiele prijsaanbieding

Home274 L Homebush 2 Bedroom Nipper Street

67 m van de accommodatie
Ground Floor One-Bed With Courtyard Access
Mobiele prijsaanbieding

Ground Floor One-Bed With Courtyard Access

491 m van de accommodatie
Cosy 2-Bed Apartment In The Heart Of Strathfield
Mobiele prijsaanbieding

Cosy 2-Bed Apartment In The Heart Of Strathfield

6.8
Aangenaam 14 beoordelingen
727 m van de accommodatie
USD 117 USD 105
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym?
      Populaire plekken in de buurt van Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym zijn onder andere het Telstra Stadium, de Sydney Super Dome, Olympisch stadion.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym?
      Restaurants in de buurt van Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym zijn onder andere Hangang Korean BBQ restaurant en Cc's Char Grillgrill restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een oven, keukengerei en glaswerk.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 103 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylish & Spacious 3Br Apt In Homebush With Gym Sydney

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten